Ürünlerimiz

Yaprak Peynir

 Hatay yöresel lezzetler arasında olan peynir çeşitlerimiz arasından yaprak (ezme) peynir çeşidi kendi el yapımı olup hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır içerisinde. Ezme peynir doğal inek sütünden günlük olarak tam yağlı olup yağ oranını kaybetmeden elde yapılmaktadır. Gezgin ineklerin otlak bölgelerde gezinerek sütlerinin oluşması ve günlük taze olarak sağılıp peynir yapılmasıdır. Ezme peynir tuz oranı az olup yağ oranı tamdır. Tost yapmak için ideal peynir olup kızartmalık olarak ta kullanılmaktadır. Sabah kahvaltılarınızı süsleyen ve sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Peynir neredeyse herkes tarafından sevilen ve sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi haline gelen bir süt ürünüdür.
 
 Günlük tam yağlı inek sütünden elde edilip yöresel lezzetler arasındadır. Kahvaltıların gözdesi olan ve size ve sevdiklerinize gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bir lezzet sunuyoruz. Kahvaltılara ve her öğünde sofralarınızı renklendiren ezme peyniri sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Bu lezzetli peynirle sağlıklı beslenirken damak zevkinizden de vazgeçmeyin. Sofralarımızdan eksik olmayan peynir, vitamin ve mineral yönünden en zengin besinlerin başında gelir. Her gün bir kibrit kutusu peynir vücudun kalsiyum ihtiyacını büyük ölçüde karşılar.  Yaz kış sofralarınızı süsleyen bol yeşilliklerle birlikte sağlıklı bir kahvaltı yapmanıza olanak sağlıyoruz.
 

Saklanma Koşulları

2-(-18) derecede saklayınız Peynirler, derin dondurucuda +2 derece / -18 derece ısıya sahip buz dolaplarında muhafaza edilmelidir.
Ambalajında saklayınız Aslan ürünlerini ambalaj açıldıktan sonra sofra alımı dışındaki ürünleri tekrar ambalajına koyarak saklayabilirsiniz.
Açıldıktan sonra kısa zamanda tüketin Satın aldığınız ürünleri ambalajını açtıktan sonra 7 gün içerisinde buz dolaplarında muhafaza ederek tüketebilirsiniz.

E-bülten Aboneliği

Aslan Süt Ürünlerinin lezzetli tarifleri ve kampanyaları hakkında bilgilendirme servisi almak için abone olun.

abone ol